اداره رفاه

مينا

نام و نام خانوادگي:مجيد مينا

سمت: سرپرست اداره رفاه

تلفن:32621012-32621610

وب سايت اداره رفاه

اداره رفاه و بازنشستگي:

خدمات رفاهي از مباحث بنيادي مديريت منابع انساني سازمان هاي امروزي بوده و مي باشد و نقش پررنگ و تأثيرگذاري در شكل گيري انگيزه ها، پتانسيل و بهبود عملكرد يك سازمان را ايفا مي كند. افزايش تسهيلات رفاهي از جمله ايجاد زمينه هاي گردشگري، تفريحي، ورزشي و رفاهي همواره باعث بالا رفتن انگيزش و بهره وري كاري خواهد بود. در حال حاضر سرپرستي اين اداره بر عهده آقاي مجيد مينا مي باشد

شرح وظايف اداره رفاه كاركنان:

- برنامه ريزي و نظارت و اداره امور رفاهي و گردشگري كاركنان از قبيل مهمانسراي تهران، مزرعه دانشگاه و نگهداري و توسعه امكانات مجموعه هاي تابعه.

- برنامه ريزي و تلاش به منظور توسعه تسهيلات رفاهي كاركنان با هماهنگي مراجع زيربط و انعقاد قرارداد با مجموعه هاي آموزشي، فرهنگي، تفريحي و ارائه تخفيف جهت استفاده همكاران و فرزندان آنان مانند موسسه زبان کيش

- برنامه ريزي و نظارت بر انجام امور مربوط به تسهيلات بانكي همانند وام هاي خريدخودرو، خريد لوازم منزل و قرض الحسنه و ... كه تاكنون بصورت مستمر و بدون هيچگونه محدوديتي پرداخت گرديده است.

- تهيه کارتهاي اعتباري شرکت آسان خريد سانا ايرانيان و فروشگاه زنجيره اي رفاه به منظور افزايش توان خريد کارکنان

- برنامه ريزي و برگزاري سفرهاي زيارتي، سياحتي و يا تامين هزينه آن و تورهاي يک روزه

- تكريم و بزرگداشت مراسم هاي ميلاد حضرت علي(ع) روز مرد و ميلاد حضرت زهرا (س) روز زن و تجليل از دانش آموزان نمونه جهت تهيه و تأمين هداياي مربوطه با هماهنگي مديريت متبوع.

- ارتباط با ادارات رفاه سازمانها و دانشگاههاي ديگر و برنامه ريزي جهت استفاده از امكانات رفاهي آنان.

- بيمه تكميلي درمان: برنامه ريزي منظم و دقيق و كارشناسي و مشاوره با كارشناسان مجرب بيمه جهت عقد قرارداد پس از استعلام با شركتهاي بيمه اي و نمايندگي با توجه به نياز همكاران و خانواده هاي آنان كه پاسخگوي نياز هاي عمده همكاران و رضايتمندي بيشتر اين عزيزان را با حداقل حق بيمه مناسب تحت پوشش قرار دهد.

- بيمه عمر و حوادث: بررسي و عقد قرارداد بيمه عمر و حوادث تكميلي

- معرفي بيمه عمر و سرمايه گذاري: بررسي و عقد قرارداد بيمه عمر و سرمايه گذاري كه مزاياي بيشتري نسبت به بيمه عمر و حوادث دارد. از جمله مزاياي اين بيمه مي توان به استفاده از آن در طول حيات، استفاده از تسهيلات وام و دريافت مستمري نام برد.

- بيمه اتومبيل (ثالث و بدنه): با دو شركت بيمه پارسيان و سرمد كه بيمه بدنه تا 70% تخفيف و اقساط 8 ماهه و بيمه شخص ثالث با اقساط 8 ماهه.

- نظارت بر سلف سرويس اساتيد و کارکنان.