اداره رفاه

اداره رفاه

مینا

نام و نام خانوادگی:مجید مینا

سمت: سرپرست اداره رفاه

تلفن:32621012-32621610

وب سایت اداره رفاه

   

اداره رفاه و بازنشستگی:

خدمات رفاهی از مباحث بنیادی مدیریت منابع انسانی سازمان های امروزی بوده و می باشد و نقش پررنگ و تأثیرگذاری در شکل گیری انگیزه ها، پتانسیل و بهبود عملکرد یک سازمان را ایفا می کند. افزایش تسهیلات رفاهی از جمله ایجاد زمینه های گردشگری، تفریحی، ورزشی و رفاهی همواره باعث بالا رفتن انگیزش و بهره وری کاری خواهد بود. در حال حاضر سرپرستی این اداره بر عهده آقای مجید مینا می باشد

شرح وظایف اداره رفاه کارکنان:

- برنامه ریزی و نظارت و اداره امور رفاهی و گردشگری کارکنان از قبیل مهمانسرای تهران، مزرعه دانشگاه و نگهداری و توسعه امکانات مجموعه های تابعه.

- برنامه ریزی و تلاش به منظور توسعه تسهیلات رفاهی کارکنان با هماهنگی مراجع زیربط و انعقاد قرارداد با مجموعه های آموزشی، فرهنگی، تفریحی و ارائه تخفیف جهت استفاده همکاران و فرزندان آنان مانند موسسه زبان کیش

- برنامه ریزی و نظارت بر انجام امور مربوط به تسهیلات بانکی همانند وام های خریدخودرو، خرید لوازم منزل و قرض الحسنه و ... که تاکنون بصورت مستمر و بدون هیچگونه محدودیتی پرداخت گردیده است.

- تهیه کارتهای اعتباری شرکت آسان خرید سانا ایرانیان و فروشگاه زنجیره ای رفاه به منظور افزایش توان خرید کارکنان

- برنامه ریزی و برگزاری سفرهای زیارتی، سیاحتی و یا تامین هزینه آن و تورهای یک روزه

- تکریم و بزرگداشت مراسم های میلاد حضرت علی(ع) روز مرد و میلاد حضرت زهرا (س) روز زن و تجلیل از دانش آموزان نمونه جهت تهیه و تأمین هدایای مربوطه با هماهنگی مدیریت متبوع.

- ارتباط با ادارات رفاه سازمانها و دانشگاههای دیگر و برنامه ریزی جهت استفاده از امکانات رفاهی آنان.

- بیمه تکمیلی درمان: برنامه ریزی منظم و دقیق و کارشناسی و مشاوره با کارشناسان مجرب بیمه جهت عقد قرارداد پس از استعلام با شرکتهای بیمه ای و نمایندگی با توجه به نیاز همکاران و خانواده های آنان که پاسخگوی نیاز های عمده همکاران و رضایتمندی بیشتر این عزیزان را با حداقل حق بیمه مناسب تحت پوشش قرار دهد.

- بیمه عمر و حوادث: بررسی و عقد قرارداد بیمه عمر و حوادث تکمیلی

- معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری: بررسی و عقد قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری که مزایای بیشتری نسبت به بیمه عمر و حوادث دارد. از جمله مزایای این بیمه می توان به استفاده از آن در طول حیات، استفاده از تسهیلات وام و دریافت مستمری نام برد.

- بیمه اتومبیل (ثالث و بدنه): با دو شرکت بیمه پارسیان و سرمد که بیمه بدنه تا 70% تخفیف و اقساط 8 ماهه و بیمه شخص ثالث با اقساط 8 ماهه.

- نظارت بر سلف سرویس اساتید و کارکنان.